Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łopiennik Nadrzeczny: Policjantka zginęła w wypadku podczas służby

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 października 2017 r. o 14:46 Powrót do artykułu
Stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym......takie były zarzuty do funkcjonariuszy .....odpowiedź........Tam jest małe natężenie ruchu to nic się nie stało.....W Łopienniku też jest małe......i się stało. Ja zgłaszałem w Krasnymstawie. Głupie cwaniakowanie a potem głupie tłumaczenie policyjnych wykroczeń. Skutki Głupoty Śmiertelne jak widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na taki wpis takiego prymitywa tylko jedno slowo wystarczy. CEBULA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając wypowiedzi hejterów, można skomentować jednym słowem ich zachowanie: CEBULA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby stosowali zasady to by żyli. Trójkąt ostrzegawczy był ? Nie .....skutki powyżej. To jest zwykły skutek zaniedbań zatem stwierdzenie Faktu to prawda a nie Hejt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda kontrola jaką widziałem w powiecie Krasnostawskim bardzo daleko odbiega od przepisów ustawy regulującej te procedury. Czyli Policja może bezkarnie łamać przepisy egzekwując je tylko w 1 stronę "Żenua”. Wypadki nie są przypadkowe to skutek zaniedbań. W tym przypadku cała wina jest po stronie Policji z uwagi na niezabezpieczenie miejsca zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morda! Śmierdzący onucu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami sobie winni. Przy interwencjach i kolizjach policjanci prowokują kolejne niebezpieczeństwa. Dla tych głąbów najważniejsze jest zapalenie kogutów i można nawet autostradę zablokować. Bo on jest milicjant na interwencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia straszna! Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich R.I.P. (*). To bardzo dobrze, że policja kontroluje ruch drogowy i wlepia mandaty piratom. Niestety, tych najgorszych WARIATÓW DROGOWYCH, non stop pchających się na trzeciego, jadących bez cienia wyobraźni na czołówkę i siadających innym na tyle samochodu, nie jest w stanie łatwo wychwycić. A takich przykładów jest w ruchu drogowym niestety mnóstwo, co sam obserwuję dużo jeżdżąc. No i efekty nie kazały na siebie długo czekać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze modlę się za dusze zmarłych nagle i niespodziewanie ...Za tych którzy nie zdążyli pojednać się  z Bogiem i ludźmi .... Może za Ciebie i za siebie kto wie ..  A to że została matką mając tyle lat ile miała ... Jak  często potępiamy matki porzucające swoje dzieci ...  A ta nie potępiła ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TROCHĘ SZACUNKU TROLE GŁUPOWATE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno była bardziej inteligentna od ciebie . Mimo ze urodziła w młodym wieku poradziła sobie i osiągnęła to czego na pewno chciała- została policjantka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyprzedzał i nie widział że stoi wózek na niebieskich światłach błyskowych? Kurwa ślepy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy bucu jeden znałeś tę dziewczynę, że się tak o Niej wyrażasz? To była wspaniała kobieta, córka i matka. Dlaczego ten pusty naród karmi się ludzką tragedią i szuka sensacji. Wykonywała pracę którą kochała, nikogo nie skrzywdziła. Pomimo tego, ż w młodym wieku urodziła dziecko to skończyła studia i wychowywała dziecko najlepiej jak potrafiła. To była najbardziej miła i sympatyczna dziewczyna jaką znałam (od prawie 30 lat).  Nie jestem w stanie wyobrrazić sobie tak wielkiej tragedii sama mam dzieci w tym wieku, które praktycznie się z Nią wychowały. Pomimo tych durnych komentarzy nikomu nie życzę takiej tragedi. Dajcie załamanej rodzinie w spokoju pożegnać Magdę. Myślicie, że rodzina nie czyta tych wypocin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy bucu jeden znałeś tę dziewczynę, że się tak o Niej wyrażasz? To była wspaniała kobieta, córka i matka. Dlaczego ten pusty naród karmi się ludzką tragedią i szuka sensacji. Wykonywała pracę którą kochała, nikogo nie skrzywdziła. Pomimo tego, ż w młodym wieku urodziła dziecko to skończyła studia i wychowywała dziecko najlepiej jak potrafiła. To była najbardziej miła i sympatyczna dziewczyna jaką znałam (od prawie 30 lat).  Nie jestem w stanie wyobrrazić sobie tak wielkiej tragedii sama mam dzieci w tym wieku, które praktycznie się z Nią wychowały. Pomimo tych durnych komentarzy nikomu nie życzę takiej tragedi. Dajcie załamanej rodzinie w spokoju pożegnać Magdę. Myślicie, że rodzina nie czyta tych wypocin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do xx popieram w całej rozciągłości. Ludzie ogarnijcie się jak można pisać takie potworności w obliczu takiej tragedii. A gdyby to był ktoś z Waszej rodziny, znajmomy, przyjaciel to też tak pisalibyście? Czy pomyśleliście jaki to szok i smutek dla dziecka i całej rodziny. Wychodzi kobieta do pracy, niby małe prawdopodobieństwo śmierci a jednak nie wraca. Trochę więcej empatii Wam życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AA napisał:
do xx popieram w całej rozciągłości. Ludzie ogarnijcie się jak można pisać takie potworności w obliczu takiej tragedii. A gdyby to był ktoś z Waszej rodziny, znajmomy, przyjaciel to też tak pisalibyście? Czy pomyśleliście jaki to szok i smutek dla dziecka i całej rodziny. Wychodzi kobieta do pracy, niby małe prawdopodobieństwo śmierci a jednak nie wraca. Trochę więcej empatii Wam życzę.
 Mogła pracować wszędzie byle nie w policji.  Bardzo wiele szkód mi policja dokuczyła na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę w to uwierzyć. Młoda, piękna i mądra kobieta. Wspaniała matka. Dobry człowiek. Mimo, że wcześnie została matką nie stała w kolejce do MOPS po zasiłki tylko uczciwie pracowała, poradziła sobie w życiu lepiej niż niejeden z komentujących. A na tej trasie to z suszarką powinni stać co kilka kilometrów i walić mandaty, bo jeżdżę tamtędy codziennie i codziennie widzę potencjalnych dawców ze 150km/h na liczniku z telefonem w ręku- nie mam tu na myśli motocyklistów a ogólnie kierowców. A ja chcę żyć i po pracy wrócić cała do domu do dzieci i męża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie przejmujcie się negatywnymi komentarzami ponieważ szkoda jest na to naszego cennego zdrowia. bydło które w takim momencie, gdzie niechcianie ginie młoda kobieta, matka 15 letniego dziecka, wypowiada się w sposób lekceważący , negatywny to są padliny a nie ludzir, zwykle scierwa, którym naplumlbym prosto w ryj i zakopał głęboko pod ziemią aby już nigdy, nigdzie nikogo nie krzywdzili. raz w życiu niech *** te bydło pomyśli nie zyje czlowiek a wy *** potraficie jeszcze wypominać co ten człowiek złego robil podczas wykonywania swojej pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
AA napisał:
do xx popieram w całej rozciągłości. Ludzie ogarnijcie się jak można pisać takie potworności w obliczu takiej tragedii. A gdyby to był ktoś z Waszej rodziny, znajmomy, przyjaciel to też tak pisalibyście? Czy pomyśleliście jaki to szok i smutek dla dziecka i całej rodziny. Wychodzi kobieta do pracy, niby małe prawdopodobieństwo śmierci a jednak nie wraca. Trochę więcej empatii Wam życzę.
Mogła pracować wszędzie byle nie w policji. Bardzo wiele szkód mi policja dokuczyła na drodze.
 Jeśli tak jeździsz jak wyraższ swoje myśli, to dobrze,że ci policja "szkody dokucza na drodze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim zginęła mama, która zostawiła dziecko. Rodzinie należą się wyrazy współczucia a nie krytyka i osądzanie. Zastanówcie się, co czułoby Wasze dziecko, gdyby straciło rodzica w tak młodym wieku. Trochę empatii dla bliźnich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...